Újra Ceremóniamester képzés a Hungarian Wedding Awards nyertes és többszörös jelölt ceremóniamesterével

Ceremóniamester blog

#ceremónia mester

Az előző évek sikeréből és ígényéből adandóan újra Ceremóniamester képzés / ceremóniamester workshop a Hungarian Wedding Awards győztes és többszörös jelölt Ceremóniamesterével kezdőknek, haladóknak egyaránt. Több mint 500 esküvő tapasztalatát kaphatod meg egy vagy kétnapos (a létszám függvényében modosul) kislétszámú csoportos képzés keretében.

A képzés időpontját a jelentkezőkkel együtt alakítjuk ki. Akár egyfős, személyes képzés indul. 

 

 

Referencia :

https://ceremoniamestered.hu/hun/ceremoniamester/visszajelzesek       

https://ceremoniamestered.hu/hun/ceremoniamester/visszajelzesek/szablya-akos-a-hungarian-wedding-awards-2017-ceremoniamester-kategoria-gyoztese

 

Egy vagy kettő napon keresztül a Ceremóniamester teljes feladatkörét járjuk körbe (létszám és ígény függvényében):

 

- az alapok:

- minden amit az esküvőkről tudni kell

- megfelelő megjelenés, 

- öltözködés,

- viselkedés,

- esküvői etikett

- a párokkal való első találkozás,

 

speciális :

- apró trükkök,

- játékok az esküvőn

- konkrét gyakorlatok

- probléma megoldások

- helyzetgyakorlatok

- hatékony együttműködés más szolgáltatókkal

- a honlapok, social network adta marketing lehetőségek

- szerződések - üzleti megállapodások

- foglalózás

- számlázás

 

Létszám függvényáben opcionálisan vendégelőadókkal : Esküvőszervező, Cinematográfus, Fotós, Dj .

 

A legjobbaknak munkalehetőség.

Részvételi díj 95 000 Ft.

Időpont : 2023 ősz-tél ... jelentkezők függvényében ONLINE vagy ha a helyzet megengedi akkor személyesen (amennyiben a jelentkezők miatt kisebb csoportokra kell szétbontanom a képzést úgy egy napos lesz az adott időpontokban). 

Egyéb információ és jelentkezés: a mailto:szablyaakoscm@gmail.com  e-mail címen, kérlek írj pár mondatot magadról, fényképpel, mert nem minden jelentkezést tudok elfogadni.

A jelentkezéseket az átutalt részvételi díj beérkezésének sorrendjében fogadjuk el, korlátozott számú résztvevővel, alkalmasság szerint limitált!

 

 

 

 

 



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

Timi - István plusz a Ceremóniamester

Kedves Ákos, a mi Ceremóniamester -ünk! Te voltál (a hely után) a második másfél évvel az esküvőnk előtt, akit tudtuk, hogy "kell Nekünk". Olyasvalakit kerestünk, aki kézbe veszi helyettünk azt a napot és a ceremóniamesterek közül A Legjobb. Már az első konzultációkor nem volt kérdés, hogy jól választottunk. Éreztük, hogy Nálad jó helyen lesz az irányítás. Jobb hangulatfelelőst álmunkban sem találhattunk volna. Mindent úgy vezényeltél le, ahogy azt elképzeltük, pontos, precíz ütemben, ugyanakkor végtelen rugalmassággal, közvetlenséggel és toleránsan. Hálásak vagyunk Neked, hogy életünk legszebb napján közreműködtél és általad mi csak Egymásra és a szeretteinkre koncentrálhattunk. Köszönünk mindent!  Ui.: még a nászutunk egyéni megszervezésében is órákat töltöttél velünk telefonálva, amiért szintén mindig imába foglaljuk a Neved! :) Timi & István   You can read more english language: MC's feedbacks   ill még vagy több száz visszajelzést olvashatsz magyarul: ceremóniamester visszajelzések Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), sőt így még írhatsz is Nekik ;)    

Új Apple Macbook Pro 16 - Ceremóniamester ajánlja

A Ceremóniamestered már nagyon várta a megjelenését! Sajna a karácsonyfa csík még belekerült..., de nézzük a részleteket:

....nem árt , ha tudod, hogy kell használni az evőeszközöket....

Ceremóniamester Szablya Ákos segít egy kicsit az étkezési etikett szabályaival , hogy hogyan használd....   tovább olvasom ➡️      
Vissza a Ceremóniamester blog bejegyzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, ajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!

Érdekességek

Legextrémebb hírek Legmenőbb esküvői ruhák Leghasznosabb tippek