Érdekességek

Legextrémebb hírek   Legmenőbb esküvői ruhák Leghasznosabb tippek

Balaton Sound teljes program - Ceremóniamester ajánlja

ceremóniamestered  a figyelmedbe ajánlja a legnagyobb balatoni fesztivált : 2016. július 6. - 2016. július 10. Zamárdi  

Rekordszámú, majd' 100 nemzetközi sztárvendég teszi tiszteletét a Balaton partján, köztük a korábban már bejelentett Grammy díjas duó, Macklemore & Ryan Lewis, valamint az elektronikus zene világhírű reprezentánsai közül a 2015-ben a világ legjobb DJ párosának választott Dimitri Vegas & Like Mike, a napokban 20-ik születésnapját ünneplő, de máris legkeresettebb lemezlovas, jelenleg a világ harmadik legjobb DJ-jeként számon tartott Martin Garrix és a szorosan őt követő negyedik, a trance műfaj királya, Armin van Buuren. Hozzájuk csatlakozik most újabb 30 nemzetközi név és a magyar zenei élet színe-java, akikkel teljessé vált a több mint 200 fellépőt számláló lista, a 2016-os Balaton Sound zenei programja.
 
 
 
 
 
Végleges lett a Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz helyszín programja is. Itt olyan külföldi sztárfellépők hallhatóak, mint Mefjus, Die, Murdock, Black Sun Empire, a The Upbeats, NickBee, Dismantle és Lady Waks. Ezen a helyszínen délután 5-től reggelig folyamatosan szól majd a zene.

A Balaton vizére épített Stégen reggeltől-reggelig mennek majd a bulik, többek között fellép Guy Mantzur, az elmúlt években berobbant Watermät, a német nagyágyú Sascha Braemer és H.O.S.H. is ? és persze még rengeteg hazai DJ. H.O.S.H. neve már ismerősen csenghet a korábban bejelentett exkluzív Boat Party helyszínről, és jó hír a Sound közönségének, hogy a különleges hajós buli külföldi fellépői - Agoria, Rodriguez Jr., Andhim, Adriatique és Peter Kruder a Heineken Beachen is fellépnek majd. A részletes programtábla a www.balatonsound.hu-n érhető el.
 
 
 
 

A Balaton Sound szervezői az idei évtől új szolgáltatással is kedveskednek azok számára, akik igazán különleges élményre vágynak. A nemzetközi house, tech-house és deep house szcéna élvonalába tartozó előadók július 6. és 10. között, minden délután speciális daytime szetteket játszanak a Balaton Sound Party Boat-ján. A hajó a programnapokon 14 órától már dübörögve várja a látogatóit, 15 órakor fut ki, amikortól kezdetét veszi egy 4 órás féktelen party-utazás a nyílt vízen.

Egy diákoknak szóló csomagot is összeállítottak a Balaton Sound szervezői. Érvényes hallgatói jogviszonnyal, illetve Magyarországon kiállított diákigazolvánnyal rendelkező tanulók számára a csoportos "diákjegy program" keretében a speciális jegycsomagban - a belépő mellé - ingyen kempingjegy és egy-egy ajándék fesztiválpóló utalvány is jár.
 

 
 
A Balaton Sound Boat Party-k a fesztiválbérlettől függetlenül, külön jeggyel látogathatóak.  
 
 
2016. július 6. (szerda)
 
12:00 Dj Automatic Balaton Sound, Parti Bisztró 
14:00 LavaLava Balaton Sound, Boat Party 
  Oxygen Balaton Sound, Parti Bisztró 
16:00 Agoria (F)  Balaton Sound, Boat Party 
  Badgirls pres: Pat Duff, James Cole, Shabaam  Balaton Sound, Stég 
17:00 Samhain Balaton Sound, Heineken Beach 
17:30 DJ Gozth Balaton Sound, Nagyszínpad 
18:00 New Level Empire  Balaton Sound, Jäger Aréna 
  Rodriguez Jr  Balaton Sound, Boat Party 
  Spilerz Balaton Sound, Jana Stég 
18:30 We Plants Are Happy Plants Balaton Sound, Heineken Beach 
 
19:00 Roberto Rios  Balaton Sound, Parti Bisztró 
19:30 Punnany Massif (H)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
19:45 Chocolate Puma (NL) Balaton Sound, Jäger Aréna 
20:00 Candyman Balaton Sound, Heineken Beach 
  Incident Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
21:00 Edo Denova  Balaton Sound, Telekom Aréna 
  Newl  Balaton Sound, Jana Stég 
21:30 Macklemore & Ryan Lewis (USA)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
  Milk & Sugar (D) Balaton Sound, Jäger Aréna 
22:00 Mindscape  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Rodriguez Jr  Balaton Sound, Heineken Beach 
22:30 Muzzaik  Balaton Sound, Telekom Aréna 
23:00 Sterbinszky  Balaton Sound, Jana Stég 
23:15 Madcon (NOR)  Balaton Sound, Jäger Aréna 
23:30 Mefjus (A)  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 0:00 Agoria (F)  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Elf Balaton Sound, Parti Bisztró 
  Guy Mantzur (ISR)  Balaton Sound, Stég 
  Henri Pfr Balaton Sound, Telekom Aréna 
 1:00 Gango b2b Maddow Balaton Sound, Jana Stég 
  Nickbee (UKR) Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 1:15 Alan Walker (N)  Balaton Sound, Jäger Aréna 
 1:30 Sam Feldt (NL) Balaton Sound, Telekom Aréna 
 2:00 Ellen Allien (D)  Balaton Sound, Heineken Beach 
 2:30 Badgirls pres: Pat Duff, James Cole, Shabaam  Balaton Sound, Stég 
  Jade Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 3:00 Oliver Heldens (NL)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 3:15 Bassjackers (NL)  Balaton Sound, Jäger Aréna 
 
 
2016. július 7. (csütörtök)
 
 
 4:00 Chris.SU  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Secret Factory  Balaton Sound, Heineken Beach 
 4:30 Julia Carpenter  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 5:00 Stereo Palma  Balaton Sound, Jäger Aréna 
10:00 Made Inn (W/Poli & Nora Matisse & Gabor Kraft)  Balaton Sound, Jana Stég 
  Po:ti Balaton Sound, Heineken Beach 
  TrueSounds Pres: Peter Makto, Gregory S, Davko  Balaton Sound, Stég 
12:00 Dj Automatic Balaton Sound, Parti Bisztró 
  Jaffa Sufra Balaton Sound, Heineken Beach 
14:00 Andras Toth  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Elf Balaton Sound, Parti Bisztró 
  Gabor Kraft  Balaton Sound, Boat Party 
15:00 Belau  Balaton Sound, Jäger Aréna 
16:00 Andhim (D) Balaton Sound, Boat Party 
  Push n Ball  Balaton Sound, Jana Stég 
  Rusty Balaton Sound, Nagyszínpad 
  Sascha Braemer Balaton Sound, Stég 
  Zvezda Beta  Balaton Sound, Heineken Beach 
16:30 The Biebers  Balaton Sound, Jäger Aréna 
17:00 Sixsix Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
17:30 KSHMR (USA) Balaton Sound, Nagyszínpad 
18:00 A$AP Ferg (USA) Balaton Sound, Jäger Aréna 
  Gabor Kraft  Balaton Sound, Boat Party 
18:30 99 Souls (UK) Balaton Sound, Heineken Beach 
 
19:00 High Love  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Oxygen Balaton Sound, Parti Bisztró 
  TrueSounds Pres: Peter Makto, Gregory S, Davko  Balaton Sound, Stég 
19:30 Chris Brown (USA)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
19:45 Mary PopKids  Balaton Sound, Jäger Aréna 
20:00 Feder (F) Balaton Sound, Heineken Beach 
  Max & Sims Balaton Sound, Jana Stég 
21:00 Roberto Rios  Balaton Sound, Telekom Aréna 
  2N  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
21:30 Martin Garrix (NL)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
  Tyler The Creator (USA)  Balaton Sound, Jäger Aréna 
22:00 Markov Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Polarize  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Tigran Balaton Sound, Jana Stég 
22:30 DJ Metzker Viktória  Balaton Sound, Telekom Aréna 
23:15 Halott Pénz  Balaton Sound, Jäger Aréna 
23:30 Dj Die  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 0:00 Don Diablo (NL)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
  Mattan Balaton Sound, Parti Bisztró 
 1:00 Daniel Brooks Balaton Sound, Jana Stég 
  Dismantle (UK) Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Sven Väth (D)  Balaton Sound, Heineken Beach 
 1:15 Sub Focus Dj Set & ID (UK)  Balaton Sound, Jäger Aréna 
 1:30 Nervo (AUS)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 2:30 DJ Ren  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 3:00 Julian Jordan (NL)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 3:15 Spor (UK)  Balaton Sound, Jäger Aréna 
 
 
2016. július 8. (péntek)
 
 
 4:00 Andhim (D) Balaton Sound, Heineken Beach 
  Dub Personal Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 4:30 Stadiumx  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 5:00 Ian Autorun & Markov  Balaton Sound, Jäger Aréna 
10:00 Deep in the City Summer Edition W/Davko, Moon, T:Maniak, Cordeiro, special guest: Indigo Theory  Balaton Sound, Jana Stég 
  Detective Kelly  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Raasa Balaton Sound, Stég 
12:00 David Mole Balaton Sound, Heineken Beach 
  Dj Automatic Balaton Sound, Parti Bisztró 
14:00 Gorje Hewek & Izhevski (RU)  Balaton Sound, Stég 
  Poli  Balaton Sound, Boat Party 
  Ramin Sayyah Balaton Sound, Heineken Beach 
  Roberto Rios  Balaton Sound, Parti Bisztró 
15:00 Passed  Balaton Sound, Jäger Aréna 
15:30 Coloboma Balaton Sound, Heineken Beach 
16:00 Adriatique (CH)  Balaton Sound, Boat Party 
  Stereo Palma  Balaton Sound, Nagyszínpad 
16:30 Anima Sound System  Balaton Sound, Jäger Aréna 
17:00 DJ N1CE  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Roocha & Roland Handrick  Balaton Sound, Heineken Beach 
17:30 Martin Solveig (F)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
18:00 Kraak & Smaak live (NL)  Balaton Sound, Jäger Aréna 
  Poli  Balaton Sound, Boat Party 
18:30 Lotfi Begi  Balaton Sound, Heineken Beach 
 
19:00 Elf Balaton Sound, Parti Bisztró 
  Skrude & Myamo Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
19:30 Steve Aoki (USA)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
19:45 Irie Maffia  Balaton Sound, Jäger Aréna 
20:00 Lost Frequencies (B) Balaton Sound, Heineken Beach 
21:00 MVRK Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  The Shaggers Balaton Sound, Telekom Aréna 
21:30 Robin Schulz (D)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
  Tomsize  Balaton Sound, Jäger Aréna 
22:00 Nora Matisse  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Statik  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
23:00 Molinari Balaton Sound, Jana Stég 
  Poli  Balaton Sound, Heineken Beach 
23:15 Brains  Balaton Sound, Jäger Aréna 
23:30 Murdock (B) Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 0:00 Aly & Fila (EGY) Balaton Sound, Telekom Aréna 
  Oxygen Balaton Sound, Parti Bisztró 
 1:00 Captain Knuckles Balaton Sound, Stég 
  Dixon (D)  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Lady Waks (RU)  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Pure Mr G Balaton Sound, Jana Stég 
 1:15 Hospitality presents: London Elektricity, Metrik, Logistics (UK)  Balaton Sound, Jäger Aréna 
 1:30 Ferry Corsten presents Gouryella (NL)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 2:30 Palotai  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Paul van Dyk (D)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 
 
2016. július 9. (szombat)
 
 
 4:00 Adriatique (CH)  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Ninjabreakz DJz Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 4:30 Observer X Flip Capella Balaton Sound, Telekom Aréna 
10:00 Girly Summer Special w Karanyi, Rapsaam, Stamusic  Balaton Sound, Stég 
  Rob!n  Balaton Sound, Heineken Beach 
12:00 Dj Automatic Balaton Sound, Parti Bisztró 
  Nigel Sorter Balaton Sound, Heineken Beach 
13:00 TMX  Balaton Sound, Jana Stég 
14:00 Andras Bader + Duel live Balaton Sound, Heineken Beach 
  GRGFR  Balaton Sound, Boat Party 
  Oxygen Balaton Sound, Parti Bisztró 
15:00 Gelka  Balaton Sound, Jäger Aréna 
15:30 Anima Sound System DJ set  Balaton Sound, Heineken Beach 
16:00 B. L. Eve feat Sári Évi  Balaton Sound, Jana Stég 
  H.O.S.H. (D)  Balaton Sound, Boat Party 
  Nikola  Balaton Sound, Nagyszínpad 
16:30 Marge  Balaton Sound, Jäger Aréna 
17:00 Bernathy Zsiga  Balaton Sound, Heineken Beach 
  DJ N1CE  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
17:30 DVBBS (CAN)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
18:00 GRGFR  Balaton Sound, Boat Party 
  Monkeyneck  Balaton Sound, Jana Stég 
  Neo  Balaton Sound, Jäger Aréna 
18:30 Martin Kremser Balaton Sound, Heineken Beach 
 
19:00 LavaLava Pres: Tolo & Falcao & Fanki Ridm  Balaton Sound, Stég 
  Sammie Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
19:30 W&W (NL)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
20:00 Peter Kruder (A)  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Rony Breaker  Balaton Sound, Jana Stég 
21:00 Backstab Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Mateo & Spirit  Balaton Sound, Telekom Aréna 
21:30 Armin van Buuren (NL)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
  Wiley (UK) Balaton Sound, Jäger Aréna 
22:00 Migu Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Sikztah  Balaton Sound, Heineken Beach 
22:30 SanFranciscoBeat  Balaton Sound, Telekom Aréna 
23:00 Vekony Z  Balaton Sound, Jana Stég 
23:15 Wellhello  Balaton Sound, Jäger Aréna 
23:30 Black Sun Empire (NL)  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 0:00 Fritz Kalkbrenner (D)  Balaton Sound, Heineken Beach 
  H.O.S.H. (D)  Balaton Sound, Stég 
  HOT X  Balaton Sound, Telekom Aréna 
  Roberto Rios  Balaton Sound, Parti Bisztró 
 1:00 Chiqito  Balaton Sound, Jana Stég 
  Chris.SU  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 1:15 Tchami (F) Balaton Sound, Jäger Aréna 
 1:30 Alan Fitzpatrick (UK)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
  Hernán Cattáneo (ARG)  Balaton Sound, Heineken Beach 
 2:30 LavaLava Pres: Tolo & Falcao & Fanki Ridm  Balaton Sound, Stég 
  Raise Spirit Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 3:00 Adam Beyer (S)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 3:15 GTA (USA) Balaton Sound, Jäger Aréna 
 
 
2016. július 10. (vasárnap)
 
 
 4:00 Klay Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
 4:30 Gabor Kraft  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Matador (IRL)  Balaton Sound, Telekom Aréna 
 5:00 Dublic  Balaton Sound, Jäger Aréna 
10:00 HiFly (Sobek, Yvel & Tristan, James Grow)  Balaton Sound, Stég 
  Hiphop, Rnb, Trap & Twerk W/Dj Gozth and Gerysson  Balaton Sound, Jana Stég 
  Thomas Borza vs Bohumil  Balaton Sound, Heineken Beach 
12:00 Dj Automatic Balaton Sound, Parti Bisztró 
  METHA  Balaton Sound, Heineken Beach 
14:00 Mattan Balaton Sound, Parti Bisztró 
  Secret Factory  Balaton Sound, Boat Party 
  Snilloc Balaton Sound, Heineken Beach 
15:00 Superstereo  Balaton Sound, Jäger Aréna 
16:00 DJ Soulja  Balaton Sound, Jana Stég 
  Nara  Balaton Sound, Nagyszínpad 
  Peter Kruder (A)  Balaton Sound, Boat Party 
  Watermät (F) Balaton Sound, Stég 
  Žagar  Balaton Sound, Heineken Beach 
16:30 Saverne  Balaton Sound, Jäger Aréna 
17:00 Neck Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
17:15 Duke Dumont (UK) Balaton Sound, Nagyszínpad 
18:00 Karányi  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Kovary  Balaton Sound, Jana Stég 
  Secret Factory  Balaton Sound, Boat Party 
  Soerii & Poolek  Balaton Sound, Jäger Aréna 
18:30 TYGA (USA)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
 
19:00 Elf*Oxygen B2B Balaton Sound, Parti Bisztró 
  Karanyi & BigJohnWhitfield  Balaton Sound, Heineken Beach 
  Uffalo Steez  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
19:45 Cloud 9+  Balaton Sound, Jäger Aréna 
20:00 The Chainsmokers (USA) Balaton Sound, Nagyszínpad 
  Klokk & Legars  Balaton Sound, Jana Stég 
20:30 HVOB (A)  Balaton Sound, Heineken Beach 
21:00 Phazer  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Yamina & Süly  Balaton Sound, Telekom Aréna 
21:30 Majka & Curtis  Balaton Sound, Jäger Aréna 
21:45 Dimitri Vegas & Like Mike (B)  Balaton Sound, Nagyszínpad 
22:00 Booka Shade (D)  Balaton Sound, Heineken Beach 
  HiFly (Sobek, Yvel & Tristan, James Grow)  Balaton Sound, Stég 
  Ian Autorun  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 
  Reelow special all night long set Balaton Sound, Jana Stég 
22:30 Andro  Balaton Sound, Telekom Aréna 
23:15 The Game (USA) Balaton Sound, Jäger Aréna 
23:30 The Upbeats (NZ)  Balaton Sound, Sound and Bass Stage powered by Bladerunnaz 




Ceremóniamester blog ajánló

További érdekességek a ceremóniamester tollából
Legextrémebb hírek   Legmenőbb esküvői ruhák Leghasznosabb tippek

Szablya Ákos Ceremóniamester

Hogy az esküvőtök tökéletes legyen!

Kapcsolat

szablyaakoscm@gmail.com
+36 (20) 913-9994

: Hozzájárulok, hogy az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) 6.cikk 1. bekezdés a) pontja, továbbá a 7.cikk rendelkezése alapján az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a Ceremoniamestered.hu weboldal adatkezelési tájékoztatója szerint kezelje, és azt felhasználva választ küldjön számomra. Megértem, hogy a GDPR rendelkezések szerint a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.
Wedding awards gála - Ceremóniamester Mester jelölés 2016
Wedding awards gála - Ceremóniamester Mester győztes 2017

"Igazi öröm és büszkeség, hogy 2017-ben az ország legjobb ceremóniamestere cím győztese lettem a Hungarian Wedding Awards-on"

Hungarian Wedding Awards 2017

Wedding awards gála - Ceremóniamester Mester jelölés 2016

"Megtiszteltetés, hogy 2016-ban az ország három legjobb ceremóniamestere között lehettem a Hungarian Wedding Awards-on. "

Hungarian Wedding Awards 2016

: Megértettem és elfogadom a személyes adataim kezelésére vonatkozó adatkezelési tájékoztatót
  • Kövess minket :

Time: 0.2243 ms | Memory: 3.72MB | Version: 3.5

Megosztom : social facebook social google social twitter social pinterest social email