A Ceremóniamester + Anita és Bence
Kedves Ákos, ceremóniamester
Nagyon szépen köszönjük, hogy profin kézben tartottad az esküvő koordinációját, nekünk semmi miatt nem kellett aggódnunk. A humor is kellő mértékben megjelent, de pont annyira, hogy az elegáns legyen és vigye tovább az esküvő flow-ját.
Nagyon örülünk, hogy megismerhettünk és a legjobbakat kívánjuk a továbbiakban is!
Üdvözlettel:
Anita és Bence
Master of Ceremonies's feedbacks
ceremóniamester visszajelzések
https://www.facebook.com/szablyaakoscm/