A ceremóniamester + Adri és Viktor

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

#Hungarian Wedding Awards Winner

#Ceremóniamester

#Vélemények a Ceremóniamesterről

#Esküvő

#Ceremóniamester referencia

Kedves Ceremóniamester - Ákos!


Nagyon szépen köszönjük a sok segítséget, amit az esküvőnkön kaptunk tőled és a profi szervezést, amit nyújtottál!
Nagyon tetszettek a játékok, amiket rendeztél. Könnyedén tudtad kezelni a vendégsereget. Úgy éreztük, hogy tényleg levettél a vállunkról egy csomó terhet.
A vendégeink és mi is csodásan éreztük magunkat. A nászajándékért külön köszönet, a táncpárbaj pedig felejthetetlen élmény volt!


Ha újra szerveznénk az esküvőt, ismét téged kérnénk fel CM-nek!


Köszönettel
Adri és Viktor

 

A ceremóniamester + Adri és Viktor

 

 

Master of Ceremonies's feedbacks 

ceremóniamester visszajelzések

 https://www.facebook.com/szablyaakoscm/



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

Jessi és Dani és a Ceremóniamester

Szia Ákos!   Szeretnénk megköszönni,hogy a szemèlyisègeddel és profizmusoddal nagyban hozzájárultál ahhoz, hogy remekül alakuljon minden a mi nagy napunkon    Első pillanattól kezdve,amikor találkoztunk az üzletben tudtam,hogy Téged szeretnénk felkérni,hogy levezényeld az esküvőnket  és az első , még Skypeos találkozó alkalmával ezt az érzést mindkettőnkben megerősítetted.    Végig tudtuk ,hogy profi kezekben vagyunk , és hogy minden rendben lesz . A helyszínen is minden akadályt és problémát megugrottunk, és nagyon hálásak vagyunk ,hogy azt 2 órás késést a vacsiban, úgy kezelted,hogy szinte észre sem vették a vendégek    A játékok szuperek voltak, és mindenkinek nagyon tetszett a stílusod, és ahogy kezeltél mindent és mindenkit.     Egy szó mint száz, minden szuper volt, köszönünk szépen mindent :) Ha esetleg valamelyikünknek úgy alakul ,hogy lesz másik esküvője, oda is mindenképpen téged fogunk keresni  Üdv, Jessi és Dani       You can read more english language: MC's feedbacks   ill még vagy több száz visszajelzést olvashatsz magyarul: ceremóniamester visszajelzések Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), sőt így még írhatsz is Nekik ;) Kövess a hivatalos oldalamon: https://www.facebook.com/szablyaakoscm/  

ceremóniamester ár, árak, tiszteletdíj

A ceremóniamester árak, tiszteletdíjak, a szolgáltatási árak az időpont függvényében változnak. Mindemellett Ceremóniamester -ként ajánlom KEDVEZŐBB DÍJAZÁSÚ, ÁRÚ CEREMÓNIAMESTER TANÍTVÁNYAIMAT (akik magyar-angol-német-olasz-román nyelven is vállalnak esküvőket). ....  tovább olvasom ➡️

Pénteki esküvő - a Ceremóniamester ajánlja

A ceremóniamester maximálisan ajánlja a pénteket, mint esküvői időpontot! Egy nők lapja café cikkből idéznék, ahol többek közt engem is, a Ceremóniamester Szablya Ákos -t is meginterjúvolta a péntekekkel kapcsolatban tovább olvasom ➡️
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!