A Ceremóniamester és Réka & Robin

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

Helló ceremoniamester Ákos!


Először még egyszer köszönetet szeretnénk mondani, hogy esküvőnket olyan csodálatossá és szórakoztatóvá tetted! Annyira boldogok vagyunk, hogy te voltál a ceremóniamesterünk, és mindenki annyira sokáig beszélt arról, hogy milyen nagyszerűen csináltál mindent! Micsoda szuper és ünnepi légkört csináltál!  Köszi köszi köszi! blush
Második dolog. Szeretnénk megadni a legjobb véleményt, amelyet tudunk (mind svéd, angol, magyar és svéd, amiről beszéltünk), természetesen csillagos 5-öst. 

Természetesen téged ajánlunk majd, ha lesz esküvő, amelyre ceremóniamesterre lesz szükség.
Vigyázz magadra, és ki tudja, talán valamikor az útjaink ismét keresztezik egymást! devil

 

Hello Ceremoniamester Ákos!


First we want to say thank you once again for making our wedding so wonderful and fun! We are so happy that you were our ceremonial master and everyone has been speaking so much about how great you did it all! You created such a great and festive atmosphere! Thank you thank you thank you! smiley
Second thing. We want to give you the best review that we can (both in Swedish, English, Hungarian and Swedish as we talked about) , of course 5 stars. 

Of course we're going to recommend you if there's any more weddings that needs a ceremonial master. 
Take care of yourself and who knows, maybe our roads crosses again sometime! wink

Kind regards
Robin & Réka 

A Ceremóniamester és Réka & Robin

A Ceremóniamester és Réka & Robin

 

 

Master of Ceremonies's feedbacks 

ceremóniamester visszajelzések

 Ceremóniamester facebook

Ceremóniamester TikTok

 



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

A Ceremóniamester és Csilla és Zoli

Kedves Ákos, ceremóniamesterünk!Szívből ajánljuk Ákost, profi, támogató, vicces és mindent helyzetet megold :) Egy pillanatig sem aggodtunk az esküvőnk napján, hogy probléma lehet. 100%-osan bíztunk benne, amit nagyon jól tettünk. Hihetetlen könnyebbség ez az esküvő napján, hogy leveszi a szervezési terheket a vállunkról. A násznép is imádta, nem volt sok vagy kevés, érzi, hogy mi az, ami helyénvaló. Nagyon köszönjük Ákos megegyszer, hogy mellettünk voltálCsilla és ZoliMaster of Ceremonies's feedbacks ceremóniamester visszajelzések Ceremóniamester facebookCeremóniamester TikTok

Schiffer Miklós interjúja velem, a ceremóniamester -rel

Szablya Ákos, ceremóniamester, akire lőttek a vörös khmerek, és aki szeretné, ha a magyar férfiak rátalálnának az eleganciára  

Esküvő hétköznap - a ceremóniamester szereti a pénteket is!

Mint ceremóniamester -nek gyakran teszik fel a kérdést : Lehet kedden, szerdán .... tovább olvasom ➡️
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!