Drága Ákos, Ceremóniamester
Szeretnénk Neked hálánkat és köszönetünket átadni, hogy Szerelmünk nagy napja segítetteddel még csodálatosabbá vált. Mi, családunk és barátaink fergetegesen érezhették magukat!
Az első találkozásnál tudtuk, hogy jól választottunk! Imádtuk a friss játékokaidat és ötleteidet, a „duma”, amit lenyomtál egy-egy játék alkalmával, csak szájtátásra adott esély, lenyűgöztél mindenkit, kicsit és nagyot. J
Tudatosságod és profizmusod segített nekünk abban, hogy elengedjük magunkat és minden percét élvezzük.
Izgultunk, persze...mint ilyenkor minden menyasszony és vőlegény, de azt biztosan tudtuk, jó kezekben vagyunk, a szervezői csapat csak mesterekből áll!
Igazából mindenkitől csak az hallottuk vissza, hogy ilyen jól szervezett esküvőn még nem voltak, mindig történt valami, unalomról egy másodpercig sem lehetett szó!
Még egyszer köszönjük Neked, mindig mosollyal gondolunk vissza Rád, és hát lehet hogy találkozunk a falakodalmunkon J
Ádám&Éva
You can read more english language: MC's feedbacks vagy magyarul: ceremóniamester visszajelzések
Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), s így akár még írhatsz is Nekik ;)
Kapcsolat
Kérdésed van, ajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!