Anett & Ricsi + Ceremóniamester

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

#Ceremóniamester ajánlja

#Hungarian Wedding Awards Winner

#Ceremóniamester

#Vélemények a Ceremóniamesterről

#Ceremóniamester referencia

#Esküvő

Kedves Ákos, Ceremóniamester!

Ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy velünk tartottál a Mi Nagy Napunkon, és hogy kézben tartottad az eseményeket :-)

A részletgazdag előkészület, a helyszíni profi levezénylés meghozta gyümölcsét, így minden flottul működött!

A vendégeink közül is nagyon sokan pozitív visszajelzéssel voltak Rólad, a hangszíned egyszerűen imádták :-)

Csatoltan néhány fotó Rólad munka közben és Rólunk, és még egyszer köszi MINDENT, egyszerűen tökéletes volt :-)!

Sok sikert a továbbiakban!

Puszi és egy nagy ölelés,

Anett & Ricsi

 

Anett & Ricsi  + Ceremóniamester

...és a csapat ;) 

 

 

 

You can read more english language: MC's feedbacks   ill még vagy több száz visszajelzést olvashatsz magyarul: ceremóniamester visszajelzések

Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), sőt így még írhatsz is Nekik ;)

Kövess a hivatalos oldalamon: https://www.facebook.com/szablyaakoscm/



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

A Ceremóniamester és Hanna & Gergő

Szia Ákos, ceremóniamester!Ezúton is szeretnénk megköszönni a felkészülés során nyújtott rengeteg segítségedet: a programok összeállítását, azok személyre szabását, valamint minden szakmai tanácsodat és javaslatodat. Az esküvőnk egy igazán csodálatos nap volt – mindenki nagyon elégedett volt, sok dicséretet kaptunk a programokra, a helyszínre, a zenére, de mindenekelőtt a ceremóniamester humorára és profizmusára.Ami azonban számunkra a legfontosabb volt, hogy mi magunk is minden pillanatát élvezni tudtuk az esküvőnknek. Nem kellett a részletekkel foglalkoznunk, nem kellett azon aggódnunk, hogy éppen mi történik, mert te mindent kézben tartottál.Köszönjük, hogy lehetővé tetted számunkra, hogy valóban megéljük a pillanatot, és ne csak "átessünk" rajta. Olyan emléket adtál nekünk, amely örökre mosolyt csal az arcunkra, és amelyből a mindennapokban is erőt tudunk meríteni. Szívből köszönjük!Külön szeretnénk megköszönni a szolgáltatói ajánlásokat is, hiszen velük vált igazán teljessé az egész történet. Gergőék által készített képek közül csatolva küldünk párat.Végül pedig szeretnénk nagyon boldog karácsonyt, valamint sikerekben és boldog pillanatokban gazdag új évet kívánni neked.Köszönettel,Hanna és Gergőceremoniamester english feedbacksceremoniamester visszajelzesekhttps://www.facebook.com/szablyaakoscmceremoniamester tiktok

Thai Mango Sticky Rice, a kedvenc thai édességem és a recept - Ceremóniamester ajánlja

A ceremóniamester imádja a finom ételeket, édességeket. Furcsa -és egyben szerencsés-, hogy ázsiában az étkezéseket nem szokták desszerttel lezárni, s így nincs is annyi desszert a palettán. Azonban...

Esküvő hétköznap - a ceremóniamester szereti a pénteket is!

Mint ceremóniamester -nek gyakran teszik fel a kérdést : Lehet kedden, szerdán .... tovább olvasom ➡️
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!