Beus & Balázs és a Ceremóniamester

Visszajelzések

#Ceremóniamester

#Ceremóniamester referencia

#Esküvő

#Vélemények a Ceremóniamesterről

Kedves Ákos, a Ceremóniamester!

 

Nagyon szépen köszönjük Neked, hogy amikor kellett, az esküvőnk napján a nevünkben és helyettünk koordináltad az eseményeket és a résztvevőket, hogy mi, a hosszas készülődést követően aznap már csak azzal foglalkozhassunk, ami ilyenkor igazán fontos: ott legyünk, érezzük jól magunkat, és a családunkkal, barátainkkal tölthessük az időt, felhőtlenül.

 

Mindig mindenki tudta a dolgát (mi is), így gördülékenyen és flottul ment minden, észre sem vettük, hogy bármi probléma adódott volna a háttérben! Te is nagyban hozzájárultál ahhoz, hogy ez a nap a lehető legjobban sikerüljön, és szívesen nézzük majd vissza a képeket/emlékszünk majd vissza erre a napra!

 

A jövőre nézve is nagyon sok sikert kívánunk Neked, maradj továbbra is ugyanilyen profi, mint amilyen vagy! ;))

 

Mindenkinek meleg szívvel ajánljuk, hogy Téged válasszon ceremóniamesterének!

 

Köszönjük még egyszer,

Beus & Balázs

 

 

 



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

A Ceremóniamester és Laura+Bálint

Kedves Ákos, Ceremóniamester!  Az első perctől kezdve éreztük, hogy jó kezekben leszünk Veled.  Hihetetlen profizmus és kedvesség jelemezz, valamint egy jó adag rugalmasság, ami hozzánk kellett is.  Nem kis feladat volt a mi kis társaságunkat egyben tartani, külön nehezítő tényező volt, hogy a társaság egy része külföldi volt. Neked ez egy pillanatig nem jelentett gondot, amit és amikor kellett rögtön mondtál nekik- és persze a magyaroknak is, mindenki tudta mikor mi következik. Mindent és mindenkit kézben tartottál. A játékok nagyon szuperek voltak, tényleg dobtak a hangulaton. Ha újra csinálnánk se csinálnánk máshogy. Ha leszünk olyan szerencsések. hogy tudunk egy jó kis aranylakodalmi bulit tartani oda is biztos, hogy téged hívnánk.  Még egyszer nagyon köszönjük a munkád.  Laura anyukája, Geszler Dorottya nyilatkozta a Story magazinban: "A lakodalomban minden a legjobban alakult, a Ceremóniamester remek játékokat, mulatságokat találd ki a 70 fős násznépnek. Ő egy régi barátom, akivel az elmúlt években sajnos nem találkoztam. Beajánlottam Lauráéknak, nekik pedig megtetszett, úgyhogy amikor egy kis szünet volt, jót beszélgettem vele. A Ceremóniamester két nyelven, magyarul és angolul szórakoztatta a násznépet, mert sok volt a külföldi vendég. Laura egykor Madridban járt egyetemre sok társával megmaradt a barátság és őket természetesen meghívta élete nagy napjára." Master of Ceremonies's feedbacks  ceremóniamester visszajelzések  https://www.facebook.com/szablyaakoscm/  

Legendás férfimodellek II. - Ceremóniamester ajánlja

Legendás férfimodellek  2. rész - Valódi Nők Csatorna riportfilmecskéje. Régen és most....kendőzetlenül a modellszakmáról! Kaptak-e piszkos ajánlatot kedvenc férfimodelljeink pályafutásuk alatt? Kinézték-e őket az aranyásó hölgyek? Milyen érzés volt rádöbbenni, hogy kiöregedtek a kifutók világából? Hogyan lehet és kell újrapozicionálnia magát egy modellnek? Érdekességek, kulisszatitkok a 80-as, 90-es évek divatvilágából!       A csatornát megtaláljátok a Fb-on : Valódi Nők Csatorna   

A ceremóniamester

Mi is a ceremóniamesterség, a ceremóniamester?   tovább olvasom ➡️      
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, ceremóniamester ajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!