Ceremóniamester + Virág és Balázs

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

#Hungarian Wedding Awards Winner

#Vélemények a Ceremóniamesterről

#Esküvő

#Ceremóniamester referencia

#Ceremóniamester

Kedves Ceremóniamester -ünk, Ákos!

Köszönünk szépen mindent, nagyon profi volt az egész (főleg te), egy percet se unatkozunk és hirtelen már vége is lett.

Küldök már pár képet is.

 

Legyen szép estéd!

Köszönünk mindent!

Ceremóniamester + Virág és Balázs

 

You can read more english language: MC's feedbacks   ill még vagy több száz visszajelzést olvashatsz magyarul: ceremóniamester visszajelzések

Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), sőt így még írhatsz is Nekik ;)

Kövess a hivatalos oldalamon: https://www.facebook.com/szablyaakoscm/

 

 



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

A Ceremóniamester plusz Réka és Peti

Kedves Ákos, Ceremóniamester! Amikor elkezdtük szervezni az esküvőnket tudtuk, hogy az egész esemény egyik alappillére egy profi ceremóniamester.  Ákost mint ceremóniamestert a nővérem esküvőjén ismertük meg. Az ott látott profi munkája miatt nem is kerestünk mást. Tudtuk, láttuk és tapasztaltuk, hogy vele lesz a legjobb döntés együtt dolgozni. Végig kedvesen és segítőkészen ment a kommunikáció, mindenben segített. A legfontosabb a forgató könyv volt és az ő segítségével könnyedén megoldottuk. Tudta mit, mikor, hol és hogyan, így könnyedén ment a tervezés. A tippek, ötletek egyértelműen mutatták a profizmusát és a tapasztalatát. Amikor eljött a nagy nap végig határozottan és kedvesen irányította az embereket, levett sok mindent a vállunkról, fényképezésben és a program betartásában.  A játékok nagyon szórakoztatóak voltak amiket hozott magával. Nagyon profin reagált egy-két hirtelen változásra azokat könnyedén megoldva. Ezúton is szeretnénk megköszönni a profizmusod. Boldogok vagyunk, hogy esküvőnk egyik kiemelkedő tagja voltál. Ma sem választanánk mást. Szeretettel gondolunk rád! :)  Réka és Peti   Master of Ceremonies's feedbacks  ceremóniamester visszajelzések  https://www.facebook.com/szablyaakoscm/  

Esküvői tematikák 2026-ra Ceremóniamester szemével - A Cloud Dancer-től a toszkán luxusig

2026-os felkapott esküvői tematikák a ceremóniamester szemével

Mikor is foglaljuk le a ceremóniamestert? - a ceremóniamester különösen a figyelmedbe ajánlja!

Az egyik legfontosabb döntésetek a ceremóniamester, hiszen ő az esemény házigazdája, motorja, jelképe.... tovább olvasom ➡️
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!