Csilla & Gábor- és a ceremóniamester

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

#Ceremóniamester

#Ceremóniamester referencia

#Vélemények a Ceremóniamesterről

Kedves Szablya Ákos, ceremóniamester !  

 

Köszönjük, hogy közreműködtél életünk egyik legszebb napján! Minden szuper volt! Köszönjük a profizmust! Minden házasulandó ismerősünknek az ország legjobb ceremóniamesterét fogjuk ajánlani, vagyis TÉGED! 

Minden teljesen úgy alakult, ahogy megbeszéltük, és ahogy szerettük volna

Egy szóval: minden tökéletes volt, és ebben sok segítséget kaptunk tőled! 

 

Még egyszer köszönünk mindent! 

 

Csilla & Gábor



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

A Ceremóniamester és Csilla és Zoli

Kedves Ákos, ceremóniamesterünk!Szívből ajánljuk Ákost, profi, támogató, vicces és mindent helyzetet megold :) Egy pillanatig sem aggodtunk az esküvőnk napján, hogy probléma lehet. 100%-osan bíztunk benne, amit nagyon jól tettünk. Hihetetlen könnyebbség ez az esküvő napján, hogy leveszi a szervezési terheket a vállunkról. A násznép is imádta, nem volt sok vagy kevés, érzi, hogy mi az, ami helyénvaló. Nagyon köszönjük Ákos megegyszer, hogy mellettünk voltálCsilla és ZoliMaster of Ceremonies's feedbacks ceremóniamester visszajelzések Ceremóniamester facebookCeremóniamester TikTok

MITŐL LESZ TÖKÉLETES EGY ESKÜVŐ!?

A Ceremónia Esküvő Magazinban megjelent cikkemet olvashatod el itt, de ha olvashatóbb szöveget szeretnél, akkor klikk ide : Szablya Ákos Ceremóniamester cikk
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!