A ceremóniamester + Emese és Tamás

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

#Hungarian Wedding Awards Winner

#Ceremóniamester

#Esküvő

#Vélemények a Ceremóniamesterről

#Ceremóniamester referencia

Kedves  Ceremóniamester Ákos és Jegyes Párok!

A koronavírus járvány kellős közepén kezdtünk bele az esküvőnk szervezésébe. Rengeteg videót, illetve weboldalt néztünk meg a ceremóniamesterünk kiválasztása céljából, azonban nem igazán haladtunk előre érdemben, viszont egyik barátunk esküvőjén láttuk Ákost, aki az addigi tapasztalataink alapján a legjobb választásnak tűnt, illetve a későbbiekben annak is bizonyult blush

Ákossal az első egyeztetésünk online zajlott, mely jó hangulatú egyeztetés során már kellőképpen megismertük egymást leendő ceremóniamesterünkkel, aki kedvességével, profizmusával és laza hozzáállásával remekül áthidalta a kezdeti „lámpalázunkat”, ami a későbbi személyes találkozó alkalmával sem történt másképpen blush A szervezés során tippjeivel és tapasztalatával nagy mértékben hozzájárult ahhoz, hogy életünk legszebb napja úgy alakuljon, ahogyan azt elképeztük! blush

Az esküvő és a lakodalom során is teljes mértékben az egyeztetett igényeink szerint, remek hangulatot varázsolva végezte feladatait, gördülékennyé téve számunkra az önfeledt ünneplést.

Kételyek nélkül javasoltuk Ákost jegyben járó barátainknak, akik az esküvőnkön látottak alapján hozzánk hasonlóan őt választották, így tesszük ezt hasonlóan mindenki számára, aki egy kiváló hangulatú esküvőt szeretne egy modern, laza, barátságos, tapasztalt, rugalmas és profi ceremóniamesterrel blush

Emese & Tamás

 

A ceremóniamester +  Emese és Tamás

 

Master of Ceremonies's feedbacks 

ceremóniamester visszajelzések

 https://www.facebook.com/szablyaakoscm/

 



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

Gréta és Tibi és a Ceremóniamester

Szia Ákos, Ceremóniamester -ünk!   reméljük jól vagy!  Hatalmas köszönetet szeretnénk mondani Neked az elmúlt évben nyújtott segítségedért és a lagzin hozott fergeteges munkádért! Mivel a színfalak mögül mindent Te koordináltál, nekünk és a násznépnek csak élvezni kellett az estét. Mindenki imádta a jó kis játékokat, amik adtak egy szusszanásnyi időt és még jobb kedvet a buli alatt a nésznépnek. Mégegyszer sok sok köszönet Neked! Reméljük még találkozunk! Gréta és Tibi     You can read more english language: MC's feedbacks   ill még vagy több száz visszajelzést olvashatsz magyarul: ceremóniamester visszajelzések Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), sőt így még írhatsz is Nekik ;) Kövess a hivatalos oldalamon: https://www.facebook.com/szablyaakoscm/  

Aranyködben izzadó istenek - Bangkok - Ceremóniamester ajánlja

A Ceremóniamester (-ed) szokott irogatni: verset, prózát legfőképp magának. Már jó pár írásom megjelent különböző folyóiratokban. Most épp egy utazással kapcsolatos élményözönt osztanék meg Veletek az izgalmasan nyüzsgő gasztro csodák és a misztikusan sugárzó templomok városáról, Bangkokról, Thaiföld fővárosáról. ;)

Esküvői video vs. Cinematográfia - a ceremóniamester szemével

Az esküvői mozgóképes trend mára már abszolút a cinematográfia az esküvői videóval szemben. Mindebben segít eligazodni a Ceremóniamester .➡️
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!