Anna & Bánk és a Ceremóniamester

Visszajelzések

#Hungarian Wedding Awards Winner

#Vélemények a Ceremóniamesterről

#Ceremóniamester

#Ceremóniamester referencia

Kedves Szablya Ákos ceremóniamester!

Ceremóniamester, amikor ezt a szót először hallottam nem gondoltam volna hogy ilyen nagy tartalma lesz számunkra. Már az első találkozást is a sors akarta. Minden egyeztetés könnyed és zökkenőmentes volt, Ákos mindenben segített és támogatott minket. Legyen az jó tanács, kontaktok vagy éppen szuper ötletek, amik még szebbé és tényleg felejthetetlenné tették a nagy napot.


A nagy napon minden úgy ment, ahogy megbeszéltük. Semmi meglepetés, semmi buktató és semmi hiba, egyszerűen szuper volt.


Ákos, ezúton is szeretnénk még egyszer megköszönni hogy ott voltál velünk és egy olyan esküvőt segítettél összehozni ami tényleg örök emlék marad, nem csak nekünk, de a vendégeinknek is. A sok pozitív visszajelzést amit tőlük kaptunk sajnos csak így tudjuk átadni neked, de reméljük hogy a még szingli barátaink majdani esküvőjén találkozunk veled :) 
Köszönjük a profi munkádat!


Anna&Bánk

 

 

You can read more english language: MC's feedbacks   ill még vagy több száz visszajelzést olvashatsz magyarul: ceremóniamester visszajelzések

Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), sőt így még írhatsz is Nekik ;)

Kövess a hivatalos oldalamon: https://www.facebook.com/szablyaakoscm/



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

A Ceremóniamester és Nilla & Balázs

Szia Ceremóniamester - Ákos! Már az első találkozásunk alkalmával éreztük, hogy Ákosnál jó kezekben lesz a Nagy Napunk levezénylése. Tökéletes felkészültségével, profizmusával, rengeteg ötletével folyamatosan támogatta már az esküvő tervezési szakaszát is. Nem volt egyetlen egy kérdés sem, amire ne lett volna válasza, megoldása. Bármikor elérhető volt egy gyors egyeztetésre. Nagyon megnyugtató volt számunkra, hogy az esküvő napját pontosan és részletesen letervezte, mindent kézben tartott, így mi felszabadultan tudtuk megélni az eseményt. Együtt élt a rendezvénnyel, fokozta a hangulatot és mindenkihez volt egy kedves szava. Csak ajánlani tudjuk, felkészültsége és személyisége rengeteget hozzáad a rendezvényhez. Még egyszer nagyon köszönjük a támogatásodat és örülünk, hogy megismerhettünk Téged :) Szép napot Neked! Nilla & Balázs   Master of Ceremonies's feedbacks  ceremóniamester visszajelzések  Ceremóniamester facebook Ceremóniamester TikTok

Schiffer Miklós interjúja velem, a ceremóniamester -rel

Szablya Ákos, ceremóniamester, akire lőttek a vörös khmerek, és aki szeretné, ha a magyar férfiak rátalálnának az eleganciára  

Jegygyűrű - és a ceremóniamester

A ceremóniamester a gyűrűvel ...➡️
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, ceremóniamester ajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!