Betti & Feri + a Ceremóniamester (-ed)

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

Kedves Ceremóniamester , Ákos!


Lassan 2 hét elteltével is minden nap csak az esküvőről van szò! Köszönetet szeretnénk mondani, hogy milyen remek hangulatot csináltál!

Nélküled nehéz vállalkozás lett volna! Játékaid mindenki arcára örömet csaltak!
Szuper összekötő voltál a buzgò focisták és a csicsergő násznép között! Biztosan ajánlani fogunk kedves barátainknak!
Sikerekben gazdag éveket kìvánunk Neked!!

Köszönettel: Betti&Feri



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

A Ceremóniamester és Lilla & Ádám

Kedves Ákos Lilla Anyukájának köszönhetjük, hogy rátaláltunk! Hiszen Ákosról az egyik top ceremónia mesterről beszélünk, így nem volt kérdés, hogy is őt szeretnénk választani a nagy napra! Nem is gondoltuk volna, hogy mennyi ‘gondot’ levesz a vállunkról egy ceremóniamester. Minden tökéletes volt!!! Az előkészületekben is sokat segített, sok jó közre működő szakembert ajánlott, akikkel éltünk is, és a nagy napon is tökéletesen helyt állt! Tiszta szívből ajánljuk mindenkinek aki egy gördülékeny, profi, jó hangulatú esküvőt szeretne! Lilla&Ádám     Master of Ceremonies's feedbacks  ceremóniamester visszajelzések  Ceremóniamester facebook Ceremóniamester TikTok      

INTERJÚ : SZABLYA ÁKOS CEREMÓNIAMESTERREL

Egy újabb interjú esküvőkről, a szakmáról : a teljes cikkhez klikkelj a ceremóniamester LINK -re!
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!