Dalma & Tamas és a Ceremóniamester

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

#Hungarian Wedding Awards Winner

#Vélemények a Ceremóniamesterről

#Ceremóniamester

#Ceremóniamester referencia

Kedves Akos, Ceremoniamester!

 

 

Most ujra felelevenedett bennunk eletunk legszebb napja es miota megkaptuk a kepeket ujra ebben a kodben elunk :)

 

Oszinten, mi nem annyira tudtuk, hogy miert is kell a CM egy eskuvore, mindaddig, amig megismertunk Teged a barataink eskuvojen.

Nos, mi ott egybol eldontottuk, hogy az eskuvonk datumat nagyban befolyasolja majd az, hogy: az Akos mikor er ra :)

 

A rengeteg segitseged es jotanacsod nagyon megkonnyitette a helyzetunket a tavolsagi szervezkedesben.

Profizmusod nem megkerdojelezheto, hiszen annak ellenere, hogy a vendegeink tobb mint fele nem beszelt magyarul, ketnyelvu beszedeidnek  koszonhetoen mindenbe be lettek vonva az elejetol a vegeig.

Mi mindketten lazan es kenyelmesen eltuk meg ezt  napot, mivel ugy ereztuk mindent kezben tartasz es semmi sem volt tulszervezve es tulfeszulve.

 

Koszonunk mindent meg egyszer es kivanunk tovabbi sok sikert, remeljuk meg talalkozunk!

Dalma es Tamas

 

 

NL

Akos heeft de mooiste dag van ons leven nog specialer gemaakt dan we ooit hadden durven dromen.

Met zijn ervaring heeft hij ons zeer waardevolle tips gegeven; hoe we de dag het beste in kunnen richten en wie we moeten contacten.

Op de dag zelf heeft hij zich als professionele Ceremoniemeester fantastisch bewezen. We waren dol blij om hem op onze dag in ons midden te hebben.

Met zijn charme en flexibiliteit richting onze gasten was iedereen zeer aangenaam verrast. Ook was het voor hem geheel natuurlijk om tweetalig (Eng+ Hu) zijn aankondigingen te doen.Tot groot plezier van onze buitenlandse genodigden.

Wij zouden hem aanraden bij elk type bruiloft om jullie dag nog meer glans te geven.

Met vriendelijke groeten,

Dalma & Tamas

 

Dalma & Tamas és a Ceremóniamester

 

You can read more english language: MC's feedbacks   ill még vagy több száz visszajelzést olvashatsz magyarul: ceremóniamester visszajelzések

Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), sőt így még írhatsz is Nekik ;)

 

 


Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

A Ceremóniamester + Zsuzsi és Ádám

Kedves Ceremóniamester , Ákos!  Mikor pár évvel ezelőtt találkoztunk veled először, mint ceremóniamester, már akkor megfogalmazódott bennünk, hogy majd egyszer ha nekünk is lesz esküvőnk, akkor biztos téged szeretnénk a nagy napunkra. Mikor megkértem Zsuzsi kezét, egy dologban biztosak voltunk, hogy előbb változtatunk a dátumunkon, mint sem ceremóniamestert cseréljünk. Hosszú volt a jegyességünk a pandémia helyzet miatt, de te mindig biztattál minket és fogtad a kezünket. Ezúton is szeretnénk megköszönni Neked, azt az odaadást, kedvességét, amit kaptunk Tőled. Hálásak vagyunk minden percért és minden kedves jegyespárnak szívből ajánlunk Téged   Mindent köszönünk,  Zsuzsi és Ádám      Master of Ceremonies's feedbacks  ceremóniamester visszajelzések  https://www.facebook.com/szablyaakoscm/    

Legextrább tortás esküvői képek - Ceremóniamester ajánlja

Imádom a torta érkezését az esküvőkön, nem csak ezért, mert édes szájú a Ceremóniamester -ed, hanem, mert csodás pillanatokat eredményezhet.

Pénteki esküvő - a Ceremóniamester ajánlja

A ceremóniamester maximálisan ajánlja a pénteket, mint esküvői időpontot! Egy nők lapja café cikkből idéznék, ahol többek közt engem is, a Ceremóniamester Szablya Ákos -t is meginterjúvolta a péntekekkel kapcsolatban tovább olvasom ➡️
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!