Szandra és Robi - és a ceremóniamester

Szablya Ákos esküvői ceremóniamesterről vélemény

#Ceremóniamester

#Ceremóniamester referencia

#Vélemények a Ceremóniamesterről

Kedves Ceremóniamester ! 

"Kedvesemmel egy június eleji nyaraláson döntöttük el, hogy összekötjük az életünket. Miután az egyik testvérem külföldön él, ráadásul zenész és általában egy évre előre be van már táblázva, így az esküvő időpontját is hozzá kellett igazítanunk, így esett szeptember második hétvégéjére a választás.

Hamar világossá vált, hogy ha minden számunkra fontos embert meg szeretnénk hívni és a helyszínt is az elképzeléseinkhez akarjuk igazítani, akkor kizárásos alapon pénteki napon kerülhet csak megrendezésre az esküvőnk, annyira telített volt az idő rövidsége miatt minden helyszín. Mint utólag kiderült, ez volt a mi nagy szerencsénk, mert abban biztosak voltunk, hogy egy határozott, jó kiállású, intelligens ceremóniamesterre szükségünk lesz, aki a 130 fős vendégsereget irányítani tudja, ha probléma lenne, a tudtunk nélkül azt megoldja, hogy nekünk semmire ne legyen gondunk a nagy napon.

Ákost az egyik kolléganőm ajánlotta nekünk. Az első pillanattól szimpatikus volt, egyértelmű volt, hogy szereti a munkáját, élvezi minden pillanatát és nagy tapasztalata van benne, ráadásul rá is ért 2013. szeptember 13.án, pénteken. :-) Ő volt a mi emberünk és egy percig sem bántuk meg, hogy felkértük ceremóniamesterünknek!
Hálával tartozunk neki, mert profi munkát végzett. Semmire nem volt gondunk attól a pillanattól, ahogy megszólaltak a harangok az etyeki katolikus templomban egészen hajnalig, amíg a fergetegesen jó hangulatú esküvőnk tartott. Hatalmas része volt benne Ákosnak.

Köszönjük szépen! J

Szandra és Robi"

 



Még ez is érdekelhet - a Ceremóniamester ajánlja

Válogatás visszajelzéseinkből, írásainkból és az esküvői kisokosból

Fruzsi & Kristóf + a Ceremóniamester

Kedves Ákos, ceremóniamester -ünk!   Nem tudunk elég hálásak lenni, hogy mennyire profin levezényelted a Nagy Napunkat!   Már az első percben olyan volt, mintha ezer éve ismernénk egymást, és tudtuk, hogyha te ott leszel, akkor nem kell aggódnunk semmi miatt    Idén tavasszal a covid miatt nagyon képlékeny volt, meg tudjuk-e tartani az esküvőnket egyáltalán, talán az utolsó két hétben voltunk a legizgatottabbak, hiszen nekünk a korlátozások feloldása után 2 nappal volt a dátumunk. Rengeteg olyat hallottunk, hogy a szolgáltatók miatt aggódott sok pár, nekünk viszont az volt a legmegnyugtatóbb, hogy te ott leszel, és bármi lesz is, a hangulat bombabiztos    Ez így is volt, még az időjárás miatti utolsó pillanatos átszerveződés is annyira gördülékenyen történt, hogy tökéletesebb volt végül a teraszon, mintha a stégen lett volna a szertartás.    Elképesztően profi, ahogy mindenben levetted a vállunkról a terhet, semmin nem kellett gondolkodnunk, minden elő volt készítve abban az időben és ott, ahol kellett, és ezzel semmi dolgunk nem volt (az időérzékünk teljesen megszűnt, annyira jól éreztük magunkat!  A játékok szuperek voltak, a násznép is imádta őket! Életünk legszebb napja és egyben legfantasztikusabb bulija volt, amit nagy részben Neked köszönhetünk!!!      Mindenkinek szívből fogunk ajánlani a jövőben, a profizmusod és a személyiséged mindent visz!   Hatalmas ölelés, és reméljük, még találkozunk!     Fruzsi & Kristóf         You can read more english language: MC's feedbacks   ill még vagy több száz visszajelzést olvashatsz magyarul: ceremóniamester visszajelzések Sőt a Ceremóniamester -ed facebook1 és CM2 oldalain a párok meg vannak jelölve a hitelesség kedvéért (hisz annyi kamu referenciát olvashattál már máshol), sőt így még írhatsz is Nekik ;) Kövess a hivatalos oldalamon: https://www.facebook.com/szablyaakoscm/        

Szablya Ákos Ceremóniamester - Ceremóniamester ár, díjazás 2026-ban

Az esküvőtök egy csodás, egy életre szóló emlék. Nem mindegy, hogy ki lesz a ceremóniamester, az sem, hogy milyen áron, díjazáson dolgozik 2026-ban. A leglényegesebb azonban, hogy valóban maradandó értéket tud teremteni...

Menyasszonyi fátyol és a ceremóniamester

A ceremóniamester úgy tudja, a babona szerint ➡️
Vissza a Ceremóniamester visszajelzésekhez

Kapcsolat

Kérdésed van, árajánlatot kérnél, kérlek írd meg, és keresni foglak!